אלבום תמונות >> לקוחות ממליצים

מכתבי תודה

אספנו עבורכם מבחר מכתבי תודה אודות אלבומי תמונות ואלבומים דיגיטליים שנעשו על ידי לקוחותינו:

תרגישו חופשי לשתף גם את חבריכם
נובמבר 2009

"הנני לקוח ותיק של חברתכם ובין היתר מזמין אלבומי תמונות מודפסות. פניתי לשרות הלקוחות שלכם ובחורה מקסימה בשם ליטל ענתה לי.... הייתה איתי בקשר ולאחר שהאלבומים החדשים הגיעו התקשרה לוודא כי מרוצה אני מהתוצאה. שרות ממין זה נדיר בארצנו ולכן חשוב היה לי לידע אותך על כך."

בכבוד רב, אילן ו.
נובמבר 2009

"ליטל, בוקר טוב! קבלי את זה: האלבום שהזמנתי הגיע והוא בגודל המתאים להזמנה, באיכות הדפסה ובאיכות הכריכה - מעל המצופה. יופי של ספרון, ואני מצטרף ללקוחותיכם המרוצים. גם מהירות הביצוע הפתיעה אותי. מחמאות לדפוס הירושלמי וגם לך אישית על שחילצת אותי."

דוד ב.
 
אוקטובר 2009

"ברצוני להודות לענבל ולתמר נציגת שרות על היחס הטוב ועל השרות המעולה אשר קיבלתי מכם . לרגע הרגשתי כמו בארה"ב שם עושים הכל למען הלקוח. לא רק השרות המתחשב אלא גם המענה הנעים והיעיל הופך אותי ומשפחתי ללקוחה קבועה. תודה מכל הלב."

שולי ב.
ספטמבר 2009

"אספתי את הספר היום מבית הדפוס ואני רוצה לומר תודה! האלבום יצא באיכות גבוהה ונראה מצוין ומרשים. מקווה שביום חמישי שהוא יוצג במסיבה נקבל תגובות חמות. אני מודה על הטיפול המהיר ברגע שהבנו שהייתה תקלה. שוב תודה ואני מקווה להמשך שיתוף פעולה פורה. "

שנה טובה
גלית ו.
 
ספטמבר 2009

"לי, ברצוני להודות לך מקרב לב על הטיפול המסור והמקצועי שהענקת לי בתמיכה להזמנה של אלבומי תמונות דיגיטליים. התוצאה הייתה מדהימה. האלבומים הודפסו באיכות גבוהה ביותר, אך מעל לכל – כל משתתפי הארוע שקיבלו עותק התרגשו מאוד וציינו כי מדובר במתנה נהדרת וייחודית. תודה רבה על כך שהענקת לי את ההזדמנות להעניק מתנה כה נהדרת לאנשים שכה חשובים לי."

דניאל ט.
ספטמבר 2009

"לי וענבל, המון המון תודות על השירות המקצועי והיחס החם... מעריכה מאוד את ההבנה ואת המאמצים הכנים לסייע, בזכותכן ובזכות האלבום המרגש האירוע היה נהדר ובלתי נשכח ! שנה טובה ושוב, המון תודה!"

בברכה, דנה ק.
 
Photo book software for commercial printers            |           Passport photo software