אלבום תמונות >> עיצוב אלבום תמונות - צעד צעד

עיצוב אלבום תמונות - צעד צעד

אלבום תמונות דיגיטלי

אז מאיפה מתחילים? בחרתם את התמונות, הורדתם את התוכנה. עכשיו מה?
קודם כל בחרו את הפורמט של האלבום שלכם, את הגודל של האלבום ואת כיוון הפתיחה שלו. נסו לחשוב איזה סוג של
אלבום תמונות יהיה הכי נוח בשבילכם. בדקו באיזה גודל המדף שבו תרצו לשים את האלבום, האם תרצו אלבום רחב או צר. אפשר לבחור בין אלבום עם כריכה רכה לאלבום עם כריכה קשה, ובין סוגים שונים של למינציה לדפי האלבום. חשבו מי יביט באלבומים? האם זהו אלבום דיגיטלי שיביטו בו יום יום, כמו אלבומי ילדים, או אלבומים שקיבלתם מצוות צילום אירועים עימו עבדתם בעבר, שאתם מעצבים לצורך מזכרת, כמו אלבום מטיול מסוים למשל, והתדירות שבה יביטו בהם היא נמוכה?. כדאי לבחור באלבומים איכותיים שיחזיקו מעמד ושגם ילדים יוכלו ליהנות מהם.

אם בחרתם בצורת עיצוב אוטומטית, בחנו את התוצאה לפני אישור ושליחה להדפסה. שימו לב שהתמונות הועלו באיכות מקסימאלית, שהכיוון שבו הן מופיעות נכון, שסדר התמונות כרצונכם ועוד. עיצוב אוטומטי הוא מהיר מאוד, ושווה להשקיע עוד כמה דקות כדי לבדוק שהוא ייצא איכותי ככל האפשר, ויענה לדרישתכם.

אם אתם מעצבים בעצמכם את האלבום, התחילו מהתמונה הראשונה, בחרו לה רקע, העמידו אותה במיקום ובזווית שאתם רוצים והוסיפו טקסט. יש אפשרויות עיצוב מגוונות ושונות שיתאימו לכל סגנון ולכל תמונה, אך חשוב גם לשמור על התמונה כמרכז תשומת הלב. זכרו שמטרת האלבום בסופו של דבר היא לשמר את הזיכרונות ואת התמונות, ולכן לא כדאי לשים כמות מוגזמת של קישוטים וצבעים בעמוד אחד.

גם את התמונה אתם יכולים לשנות ולעצב. אתם יכולים לחתוך רקע לא רלוונטי, לשנות את צבעי התמונה לשחור- לבן, לתקן את הצבעים או פגמים אחרים בתמונה, להוסיף לה מסגרת בצבעים שונים ועוד אפקטים שונים. תוכלו לעצב עמוד עם הרבה תמונות קטנות, או דף שכולו תמונה. הכול לבחירתכם ולפי ההעדפה שלכם.

גם את הטקסט תוכלו להוסיף בצורות שונות. אפשר להוסיף את הטקסט על גבי התמונה עצמה או לצידה, בצבעים שונים, בפונטים שונים וכמובן בגדלים שונים. בסופו של התהליך תקבלו אלבום שעיצבתם בעצמכם, ותוכלו להיות גאים.

הדפסה על קנבס והאפשרויות בלתי מוגבלות

אחרי שעיצבתם את אלבום התמונות יכול להיות שתרצו לשמור על כמה תמונות מיוחדות בפורמט אחר.

בדיוק לשם כך אנחנו יכולים להיעזר באפשרות של הדפסה על קנבס.

על ידי הדפסה על קנבס אנחנו מסוגלים להעניק לעצמנו את האפשרות, כמו גם את הסיכוי, ליצור קולאז' של התמונות הבלתי נשכחות מהאירוע, את הרגעים הבלתי נשכחים מהחיים או תמונות של אהובים שמזכירים לנו נשכחות.

האפשרויות רבות ומגוונות, ובשביל זה הדפסה על קנבס נותנת לנו את כל החופש ליצור, לעצב ולנצור בליבנו את הרגעים הללו.

הרגעים הבלתי נשכחים בחיים שלנו הם משהו שאנחנו רוצים לזכור תמיד – רוצים לנצור אותם בליבנו, ולהיזכר בהם בכל עת שאנחנו צריכים עידוד, זכרון מתוק או חוויה נעימה.

הדפסה על קנבס מאפשרת לנו להפוך את הרגעים הבלתי נשכחים הללו למוקד תשומת הלב, על ידי יצירת תמונה גדולה אשר יכולה להיות מוצבת בסלון הבית, בחדרים או בכל מקום אחר שמאפשר לנו גישה נוחה ומהירה אל אותה הדפסה.

ביחד עם אלבום התמונות, הדפסה על קנבס יכולה להפוך את הזכרונות שלנו לממשיים וחדים, לאפשר לנו להציג את האירוע בפני אנשים בכל רגע שרק נרצה וכמובן לאפשר לנו להיזכר בכל רגע שרק נרצה להנות מהזכרונות הללו, בכל מקום ובכל אפשרות שרק נרצה.

 
Photo book software for commercial printers            |           Passport photo software