אלבום תמונות >> אלבום חתונה – נקודה למחשבה

אלבום חתונה – נקודה למחשבה

אלבומי חתונה
כל זוג צעיר שעתיד להתחתן ודאי הריץ לעצמו בראש את השתלשלות האירועים הצפויה ביום החתונה – ההשכמה בוקר החתונה, ההכנות מורטות העצבים, סידורים אחרונים, לבוש, איפור, הנסיעה לגן האירועים והרגע המיוחל בו החתן נשבע בפני הרב, האורחים והאל שבמרום... "אם אשכח ירושלים, תשכח ימיני...". יחד עם זאת, מיד לאחר החופה, מתחיל האירוע האמיתי הכולל, בין היתר, צריכת אלכוהול כבדה, ריקודים והשתוללות שלאחריה ספק אם אחד מבני-הזוג יזכור בצורה ברורה מה בדיוק התרחש באותו ערב.

השתלשלות אירועים זו אופיינית, ואף טיפוסית למתחתנים הישראלים. זו אחת הסיבות לכך שעל בני-הזוג לשריין חלק מתקציב החתונה לטובת שכירת שירותי צילום אירועים מקצועיים, אשר ידאגו לתעד את החתונה בכלל, ואת הרגעים המרגשים של הערב בפרט.

אלבום החתונה

הניסיון מלמד כי עם השנים, כאשר בני-הזוג ירצו לשחזר את אותו הערב, הם ישלפו דווקא את אלבום החתונה ולאו דווקא את סרט החתונה. ולכן, יש לדאוג כי אלבום החתונה יהיה ערוך ומעוצב על-ידי מקצוען. אלבום תמונות החתונה, המתעד את ההכנות לקראת החתונה ואת ערב החתונה עצמו הוא הנכס היקר ביותר עבור בני-הזוג לאחר החתונה, ויש לדאוג כי הוא יעוצב על-פי דרישתם, ובהתאם לטעמם האישי.

ברוב המקרים, יהיה זה אותו סטודיו אותו שכרתם לצילום החתונה שיעצב את אלבום החתונה. על בני-הזוג לדאוג, ולבקש מראש בטרם החתימה על חוזה עם סטודיו זה או אחר, תיק עבודות הכולל גם דוגמא לאלבומי חתונה שאותו סטודיו כבר הפיק בעבר. זהו מרכיב חשוב לצורך הערכת רמת המקצועיות של הסטודיו לצילום. במידת הצורך, קיימת גם האפשרות לשכור מעצב אלבום נפרד, שיעצב לכם את מראה אלבום החתונה בהתאם להנחיות ולויז'ן האישי של בני-הזוג.

עשו זאת בעצמכם...

אלבום החתונה הינו אלבום דיגיטלי בבסיסו. הליך הרכבתו, עיצובו ושליחתו לבית-הדפוס מתבצע כולו דרך המחשב. קיימת האפשרות, באם בני-הזוג חפצים בכך, לעיצוב אלבום החתונה באופן עצמאי דרך שלל אתרי אינטרנט המציעים שירות שכזה. ניתן להוריד תוכנה ייעודית לעיצוב אלבום ישירות למחשב ולעצב באמצעותה את האלבום באופן עצמאי. לאחר סיום העיצוב, כל שנותר לעשות הוא לשלם עבור האלבום ולשלוח אותו דרך אותו אתר לבית-הדפוס, ולהמתין כ-7 ימים עד קבלת האלבום באמצעות השליח.

הדפסה על קנבס

באמצעות טכנולוגיות מתקדמות בתחום הצילום , אנחנו יכולים היום להנציח רגעי אושר על בד קנבס.

חישבו על כמה רגעים בחתונה שלכם, שהייתם רוצים להנציח אותם ולהפוך אותם למזכרת עד. מזכרת שלא תדהה עם השנים, שלא תונח בצד, בגלל שלא יהיה לכם זמן לחפש אותה בין אלבומים ישנים אחרים.

הדפסה על קנבס של תמונות דיגיטליות שצולמו בחתונה שלכם, או באירוע אחר, היא מזכרת נפלאה של רגע שנחרת בזיכרון לעד, ומעכשיו הוא יהפוך למזכרת עד באמצעות הדפסה על קנבס.

אתם צריכים רק לבחור את התצלום שיהפוך לתמונה על בד

חישבו על התצלום שבו אתם מצולמים על רקע השקיעה בטיילת מול הים, או כל נוף אחר. רגע קסום כששניכם מחייכים אל העולם וכל האושר שאתם חשים נשקף מעיניכם. בתי סטודיו רבים מציעים את השירות של הדפסה על קנבס של תמונות מהאירוע שלכם. ההדפסה מתבצעת באמצעות מכונות הדפסה המושתתות על טכנולוגיות מתקדמות ביותר.

התהליך של הדפסה על קנבס מתבצע במספר שלבים:

  • עריכה דיגיטלית של התמונה.
  • הדפסה על מדפסת מיוחדת שנועדה למטרה זו.
  • מתיחה וציפוי של הבד על פני מסגרת עץ.
  • ציפוי הבד המוכן ע"י לכה שתגן על הבד מפני רטיבות ונזקים בעתיד.

בתום התהליך אתם מקבלים לידיכם מזכרת נפלאה, שלעולם לא תדהה או תישכח במגירה או בארון.

לקוחותינו.

 
Photo book software for commercial printers            |           Passport photo software