אלבום תמונות >> אלבומי תמונות - הדור הבא

אלבומי תמונות – הדור הבא

אלבום דיגיטלי

בעשור האחרון חלה מהפכה של ממש בכל הקשור לשירותי צילום אירועים מקצועיים והתמורה אותה אתם, בעלי השמחה, תקבלו כחלק מהחבילה הכוללת המופיעה בחוזה השירות עליו חתמתם מול הסטודיו לצילום שבחרתם. בשנים האחרונות, בתי סטודיו רבים החלו לספק שירותים נלווים נוספים מלבד שירותי צילום הוידיאו והסטילס הסטנדרטיים לכל אירוע. אחד מהשירותים הנוספים הללו, כולל הפקת אלבום תמונות מרהיב, מקצועי ואיכותי, שילווה את בעלי השמחה לאורך שארית חייהם.

היום הכל דיגיטלי

מים רבים עברו מתחת לגשר מאז אותם ימים בהם תהליך הפקת התמונה כלל צילום ופיתוח כימי של תמונות המופק מסרט הצילום שנגוז מן העולם, ואילו היום, בעידן המודרני – הכל דיגיטלי. המהפכה הדיגיטלית לא פסחה על טכניקות הצילום, הפיתוח והצגת התמונות. מצוידים במצלמות סטילס ווידיאו דיגיטליות, כלל חומרי הגלם בהם משתמשים להפקת אלבומים, סרטי חתונות ואירועים שונים – כולם מאוחסנים במדיה דיגיטלית.

האלבום – אף הוא דיגיטלי

הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת לנו להפיק אלבום דיגיטלי באיכות שטרם נראה כמותה. כל תהליך בחירת האלבום, עיצובו והדפסתו נעשה כולו באמצעות המחשב. בעזרת שימוש בתוכנה ייעודית ליצירת אלבומים ממוחשבים, ביכולתנו לבחור את התמונות שנרצה לראותן בתוך האלבום, למקם אותן במקומות ובעמודים על-פי הסדר אותו אנו בוחרים ולעצב את מראה האלבום - כולל רקעים, הוספת טקסטים, אובייקטים ויזואליים וכמובן – כריכת האלבום.

בסיום תהליך עיצוב האלבום נוכל לדפדף בין עמודי האלבום על-גבי מסך המחשב ממש כפי שיראה ביציאתו מבית הדפוס. כך למעשה נוכל לוודא שהאלבום אותו יצרנו הוא לשביעות רצוננו ולא נפלו בו טעויות כלשהן שמקורן בתהליך העיצוב.

לבית הדפוס והביתה...

כאמור, לאחר אישור קובץ האלבום הסופי שערכתם, נשלח הקובץ אל בית-הדפוס, שם למעשה מפיקים גרסה פיזית ומוחשית לאלבום הממוחשב שיצרנו. בסיום ההדפסה מתקבל אלבום תמונות מרהיב הנשלח ישירות לבית הלקוח בדואר רשום או באמצעות שליח.

כל אחד יכול

הפקת אלבומים שכאלה אינם בלעדיים לבתי הסטודיו המקצועיים. כיום, כל אדם בעל מחשב אישי, חיבור לאינטרנט ותמונות דיגיטליות רלוונטיות יכול להפיק אלבום שכזה ישירות מבין כותלי ביתו. ישנם לא מעט אתרי אינטרנט המציעים שירות "עשה-זאת-בעצמך" הכולל, בין היתר, הורדת תוכנה ייעודית לבניית אלבום.

הדפסה על קנבס

אם אתם מחפשים רעיונות נוספים חדשים להדפסת תמונה באופן מיוחד תוכלו לבצע הדפסה על קנבס. שיטת הדפסה על קנבס נותנת אפשרות לכל תמונה ותמונה להפוך ליצירת אומנות קטנה או גדולה. תוכלו לבקש הדפסה על קנבס בממדיים קטנים כמו של תמונה רגילה קלאסית או הדפסה גדולה ומשמעותית לדוגמא בתור שלטי חוצות.

מהם היתרונות של הדפסה על קנבס? תחילה ניתן לראות בבירור שיפור בתהליך- אם בעבר הדפסה על קנבס הייתה תהליך קשה,מסובך ויקר היום ניתן לבצע הדפסה על קנבס בזול ותוך מספר רגעים.

הדפסה על קנבס מאפשרת לכם לבחור את התמונה שברצונכם לפתח וכן לעצב אותה בעצמכם. גמישות העבודה של בד הקנבס בה לטובת המדפיסים כך שניתן להדפיס כמעט כל תמונה במגוון רחב של גוונים.

למה חשוב לשים לב כאשר מבצעים הדפסה על קנבס?

  • אופן מתיחת בד הקנבס- אם רוצים לבצע הדפסה על קנבס איכותית כך שתצא תמונה טובה ואיכותית חשוב לשים לב לאופן המתיחה של הבד על מסגרת העץ. כאמור ככל שהמתיחה תהיה חזקה יותר כך תמונת הקנבס תישאר איכותית לאורך זמן.
  • קובץ התמונה הנבחר- כאשר אנו באים לבצע הדפסה על קנבס חשוב שנבחר תמונה איכותית ומקורית מתוך מצלמה משוכללת. ככל שהתמונה תהיה איכותית יותר וחדה כך הדפסה על קנבס תהיה יעילה יותר והתוצאה תהיה טובה יותר
 
Photo book software for commercial printers            |           Passport photo software