אלבום תמונות >> אלבומי הדור החדש

אלבומי הדור החדש

אלבום תמונות דיגיטלי

חוגגים בר/בת מצווה לילדכם? נכנסים בשעה טובה לברית הנישואין? מזל טוב! בשביל להנציח רגעים מרגשים וייחודים אלו אני בטוח כי חיפשתם צלם  בעל ציוד מתקדם, צוות צילום מיומן וכיוצא באלה, אך בטרם תשכרו את שירותיו של צלם אירועים זה או אחר, הרשו לי לשתף אתכם בטרנד החדש שכובש את תחום צילום אירועים ומהווה בימינו את אחת השאלות המרכזיות שיש לבדוק בבואנו להשכיר את שירותיו של אותו צלם.

עד לשנים האחרונות השימוש באלבום תמונות "מסורתי" היה האופציה היחידה שלנו ליהנות מתוצר שירותיו של צלם האירועים ששכרנו - התמונות. לאחר שהאירוע הסתיים היינו מוזמנים לסטודיו של אותו צלם ונאלצים לבחור ממגוון סרטי פילם את התמונות המובחרות שאותן אנו רוצים לפתח וכך למעשה היה נקבע גם מרכיב עיקרי בשכר שעלינו לשלם לאותו צלם - יותר תמונות מצריכות השקעה כספית רבה יותר. התמונות הנבחרות היו מפותחות, לאחר בחירת גודל התמונה הרצוי ואופציות עיצוב נוספות (לדוגמא תמונות עם מסגרת לבנה), והיו נשמרות באלבום תמונות עב כרס.

בימינו, רוב הצלמים משתמשים בציוד צילום דיגיטלי המאפשר לאותו צלם להציע לכם בנוסף לאלבום "המסורתי" שהוזכר לעיל גם שירותי עיצוב אלבום דיגיטלי. אלבום דיגיטלי זהו אלבום אשר מאפשר לכם ליהנות מרמת תמונות גבוהה, איכותית וחדה הרבה יותר מרמת התמונות המוצעות בהזמנת אלבום "המסורתי". רמה זו מושגת על ידי שימוש בטכנולוגיה מתקדמת בכל הקשור להדפסת התמונות, עריכתם ועיצובם, הנעשים בעזרת כלים ממוחשבים. באלבום זה התמונות מהאירוע אותו חגגתם מודפסות ברמה מאוד גבוהה על גבי דף האלבום עצמו, כחלק אינטגראלי מהדף.

אלבום חדשני זה הופך להיות לטרנד וכמוצר חובה באירועים השונים, בעיקר בחתונות, ולכן מומלץ כי במהלך חיפושכם אחר הצלם לאירוע הבא שלכם תבררו האם הצלם יכול לספק סוג זה של שירות. נדגיש כי עיצוב ועריכת אלבום דיגיטלי זו עבודה בפני עצמה, לכן יש לבקש מהצלם להראות לנו תיק עבודות שלו באלבומים מסוג כזה וזאת על מנת להיות שקטים ובטוחים כי האלבום יהיה מעוצב, איכותי והכי חשוב יתאים לאופי המזכרת בה אני מעוניינים.

הדפסה על קנבס

ישנה שיטה נוספת כמובן ליצור לנו אלבום לתפארת. השיטה היא הדפסה על קנבס. שזוהי שיטת הדפסה שהתפתחה דרך הדפסה על נייר צילום. הדפסה על קנבס הוא תחום שצבר תאוצה משנת 1990 ועד היום וזה כמובן הודות להתקדמות הטכנולוגית שחלה עם השנים בכל שיטות הצילום. הדפסה על קנבס למעשה היתה מאוד פופולארית בקרב אמנים וציירים שרצו להעתיק את היצירות שלהם ולמכור אותם לקהל הרחב. עם הזמן השיטה הנפלאה הזו צברה תאוצה והגיעה גם לממהנדסים ואדריכלים שהתשמשו בה שימוש נרחב. היום משתמשים בשיטה הנהדרת הזו להדפסת תמונות לאירועים שונים כמו בר מצוות, בת מצווה, חתונה וכל אירוע שרוצים לזכור לאורך זמן.

ישנן עוד שתי שיטות הדפסה על קנבס אחרות שנקראות שיטת הפיגמנט – שבה משתשמים בדיו בהדפסה ושיטת הסלובנט שבה משתמשים בסוג צבע על בסיס שמן. שיטת הדפסה ע"י קנבס היא בהחלט פופולארית במחוזותינו ורבים הם המשתמשים בה.

כיום , חברות צילום רבות מציעים את שירותיהם בכל הנוגע להדפסת תמונות על קנבס בגדלים שונים ובאיכות מדהימה וכל זאת כמובן במחירים שונים. הכל על פי צרכי הלקוח. ישנן סוגי טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות ללקוח לעצב את התמונה שלו וכמובן לצפות בהדמייה ממוחשבת של התמונה הסופית אותה בחר. כך שאין ספק שקנבס הוא שהוא חומר שעשוי מבד, מתאים בהחלט לאנשים מיוחדים שרוצים לבחור לעצמם אלבבומים יחודיים ומעוצבים אשר ישמרו לאורך זמן.

 
Photo book software for commercial printers            |           Passport photo software