אלבום תמונות >> מה עוד אפשר לעשות עם התמונות שלנו?

מה עוד אפשר לעשות עם התמונות שלנו?

אלבום דיגיטלי

חוץ מאלבום תמונות איכותי ויפה שיעמוד על המדף, האפשרויות לשימוש בתמונותינו רחבות, ומרחיבות את השימוש בתמונות מעבר לאלבום סגור.

אפשר להכין לוחות שנה אישיים, ואף לתת אותם בתור מתנה למשפחה הקרובה. עיצוב לוח שנה הוא פשוט וקל, ואפשר להכין מדי שנה מתנה מושקעת. לוח שנה אישי שבו התמונות המוצגות הם של יקירינו, הוא נחמד ונעים להביט עליו במשך השנה כולה. גם בתחום זה האפשרויות רבות, אפשר לעצב לוח שנה תלוי, או עומד משרדי, אפשר לעצב לוח מגנטי שיוצמד למקרר, אפשר להתאים את התמונה לחודש- תמונה של חופשת סקי לחודשי החורף לדוגמה,  או לשים תמונה של כל בן משפחה בחודש יום הולדתו ועוד. האפשרויות להתאמה אישית רבות ומגוונות.

ניתן לעצב אלבומי תמונות בנושאים ספציפיים. הכלב המשפחתי למשל, יכול לזכות באלבום קטן ולא יקר, שתמיד יזכיר לנו אותו ויעלה לנו חיוך על הפנים. אלבום בנושא היריון יכול להיות מזכרת נפלאה לתקופה רבת שינויים והתרגשויות בחיינו. אפשר להכין כמתנה לחברים קרובים אלבום תמונות מבילוי משותף, או לתת לגננת אלבום תמונות קטן בתור תודה על סיום השנה. לכל אלו תמיד יכולות להתווסף מילים חמות שיופיעו בגוף האלבום, ואשר יתנו לו ערך נוסף.

גם כרטיסי ברכה אישיים יכולים להיות תוספת נפלאה. כרטיסי שנה טובה מודפסים עם תמונת המשפחה יכולים להיות הפתעה מקסימה שתחכה לחברים ולבני המשפחה בתיבת הדואר. אפשר לעצב הזמנות לימי הולדת עם תמונת החוגג ועוד. גם כאן מבחינה טכנית ועיצובית האפשרויות רבות וכל אחד יוכל למצוא משהו שיתאים לו.

מוצר נוסף בתחום האלבומים הדיגיטליים, הוא עיצוב ספר אישי. הפורמט מוכן, ואליו מכניסים את התמונות והטקסט. יש ספרים מותאמים לסיפורי ילדים, ספרים על נסיכות ואגדות, ספרים עם דמויות דיסני, ספרים בנושא יום הולדת ועוד. את התמונות מעצבים לתוך הרקעים, שמתאימים  לנושא ולסגנון, ובסופו של התהליך מקבלים ספר איכותי, שנראה כמו ספר אמיתי לכל דבר, ומשמש כמקור גאווה.

אפשר גם להחליט שאת החגיגות הגדולות שלכם את בוחרים לתעד ולעצב דרך אלבום תמונות דיגיטלי בעיצובכם האישי. בוחרים בצילום אירועים מקצועי ואיכותי, ולאחר מכן במקום לשלם על עיצוב דיגיטלי, אתם מעצבים בעצמכם את האלבום וכך יכולים להיות בטוחים שהוא יהיה לגמרי לטעמכם. האפשרויות הן רבות, ואתם יכולים לקחת אותן לאן שתרצו.

הדפסה על קנבס

כן כן אתם בוחרים איזה צילום אתם רוצים שיופיע על העיצוב שלכם. כלומר העיצוב הוא בידיים שלכם, אתם אלו שמחליטים איזה צילום אתם רוצים לראות על הספר האישי שלכם, כרטיס הברכה שלכם, לוחות שנה אישיים שלכם, יומנים כו' . עם הדפסה על קנבס אתם יכולים לעשות הכל. הכל בידיים שלכם רק תחליטו איך אתם רוצים לעצב ועל מה אתם מעצבים. והשאר קלי קלות.

עם הדפסה על קנבס החיים קלים ומעניינים יותר, ניתן לעצב איזה צילום שאתם רוצים והכי חשוב שמה שאתם מעצבים הוא אישי וייחודי רק לכם.

לכן אל תוותרו על הדפסה על קנבס, כי הדפסה על קנבס מקלה לנו על החיים בצורה משמעותית, וגם נותנת למחשבה ולדמיון שלנו לעבוד שעות נוספות. לכן הרבה אנשים לא מוכנים לוותר על היצירתיות שלהם והם נהנים מכל רגע. כי רק יצירת אומנות שהיא רק שלכם מראה את האישיות שלכם ומשאירה חותם בשטח. לכן אל תוותרו על עיצוב משלכם ועל הייחודיות שלכם, כי בינינו כל אחד אוהב להיות שונה בדברים מסויימים ועם עיצוב משלכם אתם מראים לכולם שיש לכם משהו שאין לאחרים והוא רק שלכם.

 
Photo book software for commercial printers            |           Passport photo software