אלבום תמונות >> צילום בעידן הדיגיטלי

צילום בעידן הדיגיטלי

אלבום צילום דיגיטלי

כיום, בעידן הדיגיטלי, כמות התמונות שאנו מצלמים היא עצומה. אם בעבר היינו חושבים פעמיים על כל "קליק", מצלמים מעט תמונות מכל סיטואציה, נתקעים בלי פילם להחלפה ומחכים שבועיים לתמונות שיחזרו מפיתוח, הרי שהיום המצב שונה. היום אין לנו שום צורך לחשוב לפני הצילום, אפשר לצלם כמות גדולה של תמונות דומות, אפשר למחוק מיד תמונות מטושטשות או תמונות שיצאו לא כראוי, וכמובן- אפשר מיד להעביר את התמונות למחשב וליהנות מהן.

רוב האנשים משאירים את התמונות שלהם במחשב, ולא דואגים להדפסתן. כך נאגרות להן אלפי תמונות, מאירועים שונים ומתקופות שונות, וכשרוצים להביט בהן, צריך לגשת למחשב ולחפש אותן. לכן כדאי קודם כל, לגבות את התמונות. כונן חיצוני או דיסקים צרובים ידאגו לכך שהתמונות ישמרו, ושלא יקרה מצב שבו הזיכרונות החשובים ילכו לאיבוד.

ההמלצה הגדולה ביותר, היא להשקיע ולהדפיס את התמונות בצורה כלשהי. כמובן שלא את כולן כמו בעבר. אין לנו צורך בעשרות תמונות דומות או לא איכותיות. אך כדאי לשבת בנינוחות, להביט בתמונות שבמחשב, לבחור את הטובות מביניהן ולעשות איתן משהו. אפשרות אחת היא להדפיסן כבעבר- בחנות צילום, ולסדר אותן באלבום כיסים. זוהי אפשרות נוחה ופשוטה, אך כיום יש לנו אפשרויות טובות ומעניינות הרבה יותר.

כיום אפשר בלחיצת כפתור לעצב אלבום דיגיטלי איכותי ומקצועי, שיישמר לשנים ארוכות. לא צריך תוכנה יקרה ומסובכת לשימוש, יש תוכנות פשוטות, חינמיות לשימוש ומהירות. את התוכנות מורידים למחשב הביתי, ואחרי היכרות של כמה דקות, אפשר לעצב אלבום מקסים עם התמונות היפות שלכם ושל בני משפחותיכם.

האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות. אפשר לבחור את עובי האלבום בהתאם לכמות התמונות שתרצו לעצב בו, אפשר להדפיס אלבום תמונות משפחתי, או אלבום לכל ילד וכן הלאה. צילום אירועים מעולם לא היה פשוט יותר- אתם יכולים להשתמש בתמונות המקצועיות שצולמו באירוע האחרון של משפחתכם, ולהדפיס אלבומים שונים למשפחה ולחברים.

מבחינת העיצוב, הרי שאלבום דיגיטלי מקנה אינספור אפשרויות לעיצוב. אפשר לבחור את הצבעים האהובים עליכם או על ילדיכם, אפשר לבחור רקעים שיתאימו לתמונה, אפשר להקטין או להגדיל את התמונות כפי שתרצו ועוד אפשרויות רבות ושונות. העיצוב הוא שיקנה לתמונות ערך מוסך, ושיגרום לכם להביט באלבומים שוב ושוב, ולהיזכר בכל הרגעים השמחים של משפחתכם.

הדפסה על קנבס

רוצים לדעת על דרך מקורית ביותר להדפיס תמונות? הדפסה על קנבס הינה תהליך מהיר, קל ופשוט יחסית. במגוון רחב של חנויות צילום מתאפשרת הדפסה על קנבס תוך מספר דקות ובאיזה גודל שתבחרו. הדפסה על קנבס מתאימה לתמונות קטנות ואישיות וכן לגודל של פוסטר ובמקרה הקיצוני יותר- שלטי חוצות.

כאשר אנו מבצעים הדפסה על קנבס חשוב שנביא לחנות הצילום תמונה איכותית ועדיף מקורית. איכות התוצאה הסופית תלויה באיכות התמונה ההתחלתית עמה עבדו מלכתחילה. ככל שהתמונה תהיה איכותית יותר, חדה וברורה כך הדפסה על קנבס תצא טובה יותר.

הדפסה על קנבס מתאפשרת במגוון צבעים וגוונים ונעשית על ידי התזה של דיו בחרירים של הבד.

איפה ניתן לבצע הדפסה על קנבס? כיום, בשל העובדה שהדפסה על קנבס הפכה לדבר קל ופשוט,עם שיפור הטכנולוגיה, ניתן למצוא שירות זה כמעט בכל חנות צילום אפשרית. ככל שנבצע הדפסה על קנבס בחנות איכותית ומקצועיות יותר כך התוצאה תהיה טובה יותר.

דבר נוסף המשפיע על איכות ושמירה על התמונה היא אופן מתיחת הבד מסביב לעץ המסגרת. מתיחת הבד חשובה ביותר לשמירה על התמונה לאורך זמן, בד קנבס שלא ימתח כרוי עלול לדהות עם השנים.

לאחר תהליך הדפסה על קנבס מתבצעת מריחה של לכה על הבד וזאת בכדי לשמור על איכות התמונה ולהגן עליה מפני שריטות, נוזלים ועוד.

 
Photo book software for commercial printers            |           Passport photo software