אלבום תמונות >> יצירת ספר זכרונות

יצירת ספר זכרונות

ספר זכרונות אלבום תמונות

 

ישנן מספר אפשרויות בכל הנוגע ליצירת אלבום תמונות כלשהו. אין זה משנה מהו הייעוד של האלבום – יום הולדת, חתונה, בר-מצווה או אפילו תיעוד השנה הראשונה בחייו של תינוקינו. כל אחד וטעמו האישי – עדיין ישנם המעדיפים ליצור אלבום קלאסי תוך שימוש באלבום קונבנציונאלי אליו יחדירו תמונות שפותחו בחנות הצילום הקרובה לביתם, אך אין ספק שהטרנד החדש והחם ביותר בכל הקשור ליצירת אלבומים דיגיטליים הוא שיטת "עשה זאת בעצמך".

איננו נדרשים עוד להיעזר בשירותי צילום אירועים מקצועיים על-מנת להפיק אלבום דיגיטלי איכותי ומעוצב, אלא ניתן כיום לבצע זאת בקלות תוך שימוש בלא יותר ממחשב אישי, מצלמה דיגיטלית, חיבור לאינטרנט וכרטיס אשראי. על ידי שימוש בתוכנה פשוטה וידידותית למשתמש, אותה מורידים מהאתר המספק את השירות, נוכל ליצור בכוחות עצמנו ספר זיכרונות לכל מטרה תוך דקות ספורות.

התהליך עצמו קצר וכולל מספר שלבים:

בחירת התמונות – לאחר הורדת התוכנה למחשב, נתבקש להוסיף את התמונות שירכיבו את האלבום המיוחל. כדאי לבחור תמונות בעלות רזולוציה גבוהה על מנת שאיכות האלבום הסופי תהיה גבוהה ככל שניתן.

מיקום התמונות – בשלב הזה, עליכם לתת את הדעת בעניין סדר הופעת התמונות כפי שימוקמו באלבום הסופי אותו תבחרו. מומלץ לנסות ליצור סדר תמונות כרונולוגי בצורה כזו שהמתבונן באלבום יקבל תחושה של קריאת "סיפור".

עיצוב האלבום -  בכל הקשור לעיצוב ספר התמונות – השמיים הם הגבול. באפשרותכם לבחור רקעים שונים, צבעים וגופנים שונים כמו גם העלאת אובייקטים ויזואליים בעיצוב אישי. דמיונכם האישי מהווה את המגבלה היחידה, וגם זו אינה מוגבלת שכן התוכנה מכילה תבניות עיצוב רבות איתן תוכלו לשחק עד לקבלת עיצוב משביע רצון.

סקירה ואישור סופי – לאחר שסיימתם, תוכלו לדפדף בין עמודי האלבום, כפי שיופיעו בתוצר הסופי, ולבדוק האם נפלו טעויות כלשהן בעיצוב האלבום, מיקום התמונות וכו'. לסיום, יש לאשר את הפרויקט ולהמשיך לשלב האחרון.

בחירת אופן השילוח – דואר רשום, שליח עד הבית או אולי בכלל תרצו לאסוף את האלבום בעצמכם? אפשרויות השילוח הינן רבות ונתונות לבחירתכם האישית.

הדפסה על קנבס

תמונות זה משהו שהוא מעניק לנו זכרונות רבים. כאשר אנו שולחים תמונות לפיתוח אנחנו סקרנים לדעת מה יצא בסופו של דבר. ובכן התוצאות ברוב המקרים הן אותן תוצאות מאחר והפיתוח נעשה באתה הצורה. גולת הכותרת היא שניתן לעשות שינוי ולפתח תמונות גם בצורות אחרות. אחת מהן היא הדפסה על קנבס. הדפסת תמונות על קנבס היא ללא ספק משהו שאנחנו לא מתפשרים עליו בשום מחיר. איכות הדפסה על קנבס חייבת להיות מושלמת וכמובן לתת לנו איכות של תמונה. המקום בו אנו עורכים הדפסה על קנבס חייב להיות מצויד בכל מה שדרוש לכך. השימוש בבד איכותי כמו קנבס בהחלט מביא לנו תוצאות טובות יותר ממה שציפינו בכל הנוגע לאיכות התמונות שלנו. הדפסה על קנבס בהחלט דורשת מקצועיות רבה. ישנן בתי דפוס אשר מומחיותן היא הדפסה על קנבס- אם אנו רוצים להדפיס תמונות על קנבס כדאי לנו ללכת ללמוד מהמומחים בתחום. כאשר מדפיסים בקנבס כמובן שאין לחסוך במכונות צילום מתקדמות ואיכותיות – כל זאת על מנת להשיג תוצאות משביעות רצון.

כל מי שרוצה איכות מצויינת של תמונות שנשמרת לאורך זמן, כדאי לו שידפיס את תמונותיו על בד קנבס. זוהי ללא ספק אחת השיטות הפופולאריות היום והנצרכות ביותר בכל הנושא של הדפסת תמונות לאלבומים. הדפסה בעזרת קנבס היא איכותית והתמונות נשמרות לאורך זמן. זה בהחלט כדאי ומומלץ.

זהו זה... זה כל הסיפור.

 
Photo book software for commercial printers            |           Passport photo software