אלבום תמונות >> אלבום דיגיטלי

לוחות שנה של פאן בוקס

לוחות שנה פאן בוק

לוחות שנה, על מנת שתמיד תהיה בפוקוס

חשוב שלכל אחד ואחת יהיה לוחות שנה בבית בגלל העובדה הפשוטה שאנחנו נמצאים בעידן שהכל בו עובר מהר, בקושי מסיימים משהו וכבר מתחיל משהו אחר, חדש, שונה, לכן כדאי מאוד שיהיה לכם לוחות שנה משלכם שבהם תוכלו להכניס תאריכי חגים, תאריכי ימי ההולדת שלכם ושל היקרים לכם, תאריך יום הנישואים שלכם ועוד שלל אירועים חשובים שלכם ושל היקרים לכם על מנת שכל החשוב לכם בחייכם יהיה מרוכז במקום אחד ולא יקרה מצב שתשכחו שמחות ואירועים חשובים ותכנסו למצב לא נעים מול יקיריכם.

לוחות שנה לבחירתכם ולעיצובכם

על מנת לעצב לוחות שנה יחודיים, אתם מוזמנים להוריד את תוכנת הכנת לוחות שנה של פאן בוקס ולעצב לוחות שנה על פי טעמכם האישי והאקסקלוסיבי בלבד. התוכנה מאפשרת כל החלטה שלכם כגון: הוספת תמונות, בחירת גודל לוחות שנה, החלטה מאיזה חודש לוחות השנה יתחילו, אפשרות להגדיל את לוחות השנה ולא להסתפק ב12 חודשים בלבד, הצבעים בהם יצבע כל חודש והימים המיוחדים ועוד שלל אפליקציות ואפשרויות קלות מאוד להזנה שאינן מצריכות ידע קודם בעיצוב לוחות שנה על מנת שיצא לכם לוחות שנה מותאמים בדיוק לטעמכם. לוחות שנה אלו מודפסים בדפוס דיגיטלי מתקדם על נייר כרומו איכותי ונכרכים בכריכת ספירלה איכותית ויפה שאף מוסיפה ליופיו של לוח השנה.

לוחות שנה מדהימים ביופיים במחירים מצחיקים שאין להם מתחרים

לוחות שנה של פאן בוקס הם איכותיים מאוד ואין שני להם גם ביופי וגם במחיר. כל תקופה לוחות שנה של פאן בוקס יוצאים במבצעים שמתאימים לכל אחד ולכל כיס. לוחות שנה אלו נמכרים רק לכבודכם בחצאי מחירים ואף אחרי כל קנייה אתם מקבלים נקודות זיכויי שמשמשות כהנחה לקנייה הבאה. ככל שתקנו יותר כך יהיו לכם יותר מוצרים איכותיים ואקסקלוסיבים בבית ובנוסף תקבלו יותר נקודות זיכויי אשר יורידו את מחיר הקנייה הבאה אף יותר. לוחות שנה של פאן בוקס, כי לוחות שנה צריכים להיות באיכות מעולה אך במחיר סביר!

 
Photo book software for commercial printers            |           Passport photo software