אלבום תמונות >> אלבום דיגיטלי

אלבום דיגיטלי – לשמור את הזכרונות שלנו

אלבומי תמונות דיגיטליים

בעידן הטכנולוגי יש לנו אפשרויות רבות לשמור את כל מה שיקר לנו באופן דיגיטלי – אנחנו יכולים לשמור את התמונות שלנו, את הזכרונות שלנו ואת כל מה שיקר ערך בשבילנו. כל המסמכים, התמונות והקבצים השונים יכולים להיות מאוגדים במקום אחד אשר משמש אותנו בעת צרה ובמידה ואנחנו צריכים גישה אל המידע הזה.
אלבום דיגיטלי מאפשר לנו לקבל את האפשרות הזאת גם עבור האירועים המיוחדים בחיים שלנו – באמצעות שימוש בתוכנה מיוחדת של חברת פאן בוק אנחנו יכולים ליצור לעצמנו אלבום דיגיטלי מיוחד במינו. באמצעות בניות שונות אשר אנחנו יכולים לבחור מביניהן אנחנו יכולים ליצור לעצמנו זכרונות מיוחדים מאותו אירוע, כאשר אנחנו בוחרים בדיוק איזה תמונות יופיעו ואיפה.
בגלל כך מספיק אנשים נוטים לאפשר יתרון למען ההזדמנות המושלמת ביותר עבורם ליצור לעצמם אלבום דיגיטלי. ביחד עם אלבום דיגיטלי אנחנו מסוגלים לספק לעצמנו את ההזדמנות האיכותית ביותר להשיג בצורה מדויקת מה שאנחנו צריכים – את האפשרות לשמור את הזכרונות הללו במקום אשר בו הם לא יאבדו – בתוך המחשב. באמצעות גיבויים חכמים ובאמצעות שימוש מושכל של הדפסת האלבום אנחנו יכולים ליצור לעצמנו חוויה אשר לעולם לא תגמר ולעולם לא תשכח.

היתרונות של אלבום דיגיטלי

לעומת אלבום מודפס, יש לנו יתרונות רבים בשימוש של אלבום דיגיטלי – ראשית כל, יש לנו גיבוי תמיד ומלא של כל התמונות שלנו, של הסדר של התמונות, של התבנית שבחרנו ושל ההודעות או הטקסט שהוספנו על מנת להבהיר מה המשמעות של כל תמונה ותמונה. באמצעות אלבום דיגיטלי אנחנו יכולים גם לגבות את האלבום הזה בכל מקום שרק נרצה – אנחנו יכולים לגבות אותו באינטרנט, אנחנו יכולים לגבות אותו על גבי כונן קשיח או על גבי כונן נייד אשר אנחנו יכולים לקחת איתנו ממקום למקום.
כך, במידה ואנחנו מאבדים את האלבום המודפס תמיד תהיה לנו גישה על מנת להדפיס אותו בכל פעם מחדש, או פשוט להנות מהתמונות בכל מקום אפשרי שיש בו מחשב וגישה אל הקבצים.
כמו כן, באמצעות אלבום דיגיטלי אנחנו יכולים ליצור לעצמנו את האלבום בצורה קלה ופשוטה – לבחור תבנית באמצעות התוכנה של חברת פאן בוק וליצור לעצמנו את הסדר של התמונות. מהבחינה הזאת, חברת פאן בוק דאגה לעשות את החוויה נעימה ככל הניתן, וזאת על מנת לאפשר לכם להתמקד בדבר החשוב ביותר בנושא של אלבום דיגיטלי – האלבום עצמו.
כאשר אתם רוצים ליצור לעצמכם חוויה בלתי נשכחת, אלבום דיגיטלי היא בהחלט האפשרות הטובה ביותר בשבילכם, אשר מקנה לכם את ההזדמנות ליצור לעצמכם את הזכורות של האתמול ולהיזכר בהם מחר, או בכל רגע שרק תרצו להיזכר באירועים הללו בצורה חיה וממשית.

הדפסה על קנבס

עוד דרך לשמר זיכרונות אך הפעם בצורה מקורית הינה באמצעות הדפסה על קנבס.

מהו חומר הקנבס? קנבס הוא למעשה בד הנמתח בכל צידי התמונה ומאפשר הדפסה באיכות טובה.המתיחה של בד הקנבס לצידי התמונה חייבת להיות טובה ואיכותית שכן בזכותה ניתן לשמור על איכות התמונה לאורך שנים. אם אנו מעוניינים לתת מתנה מקורית ומיוחדת המשלבת תמונה או מספר תמונות נוכל לעשות זאת על ידי הדפסה על קנבס.

הדפסה על קנבס מתאפשרת במספר רב של גדלים –תוכלו לבצע הדפסה על קנבס קטן וכן על קנבס גדול מאוד. כמובן שמחירי הקנס עולים ככל שגודלו עולה.

בכדי לבצע הדפסה על קנבס בצורה טובה ויעילה על הלקוח המביא עמו את התמונה לדאוג כי זו אכן תמונה איכותית בהעדפה למקור. כאשר התמונה מטושטשת או אינה חדה ולו במקצת, הדפסה על קנבס אינה יוצאת כראוי.

שלב סיום של הדפסה על קנבס מתאפיין ברוב המקרים במריחה של לכה על התמונה עצמה. פעולה זו שומרת על התמונה אטומה ומוגנת לאורך שנים. הדפס קנבס הינו הדפס עמיד יחסית ולכן גם אם נשפוך על הבד מים לא יקרה לתמונה דבר והיא תראה בדיוק כמו שהייתה לפני פעולה זו.

כאשר הנכם מתלבטים האם לקנות פוסטר,תמונה גדולה ממוסגרת או קנבס- עדיף כמובן לבצע הדפסה על קנבס- איכות התמונה, הצבעים שבה והצורה נשמרים לאורך זמן.

 
Photo book software for commercial printers            |           Passport photo software